Inowłodzki zamek nominowany w konkursie "Mocni w Biznesie 2013" 2013-11-04 08:40:13 CET

Zrekonstruowany Zamek Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu awansował do 15 nominowanych w konkursie „Mocni w Biznesie 2013”. Nominowany projekt objął rozbudowę i adaptację XIV-wiecznego zamku, wzniesionego za panowania Kazimierza Wielkiego. W wyniku realizacji inwestycji, z niszczejących murów, przykrytych ziemią, powstał zachowany w formie „trwałej ruiny” obiekt turystyczny. Na inowłodzką inwestycję można głosować do 11 listopada na stronie: http://mocniwbiznesie.pl/plebiscyt.php

Drugą atrakcją w naszym regionie nominowaną do plebiscytu jest podziemna trasa turystyczna w Grotach Nagórzyckich.

Zwycięski projekt – laureata „Nagrody Internautów”, podobnie jak laureatów pozostałych kategorii konkursowych, oficjalnie poznamy podczas uroczystej Gali finałowej Konkursu „Mocni w Biznesie 2013”, która odbędzie się 29 listopada br. w Łodzi.

Zasady głosowania są bardzo proste – spośród przedstawionych wizytówek należy wybrać jeden najciekawszy Waszym zdaniem projekt, zrealizowany ze środków unijnych w województwie łódzkim, zaakceptować zasady plebiscytu, oraz podać swoje dane do kontaktu.

Wśród osób, które wytypują projekt z największą ilością głosów zostanie rozlosowana nagroda główna - nawigacja samochodowa z automapą Europy oraz 3 zestawy upominków, przygotowanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu |