Zakościele - Podróż do Betlejem 2013-12-13 17:29:01 CET

13-15 grudnia, 20-22 grudnia 2013 i 3-6 stycznia 2014,w godzinach 16.00-19.00. w Chrześcijańskim Centrum Fundacji Proem w Zakościelu 80 odbędzie się niezwykłe widowisko “Podróż do Betlejem”. Na widowisko składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii ośrodka Fundacji Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi.

Widzowie są częścią przedstawienia. Gdy wchodzą do Betlejem nic już nie wygląda tak samo, ponieważ są przeniesieni w czasie 2 tysiące lat wstecz. Wędrując do Betlejem doświadczają wszystkimi zmysłami kultury ówczesnych czasów. Słuchają Świątecznego koncertu. Poznają postacie biblijne. Stają się świadkami ciekawych wydarzeń z ich codziennego życia oraz towarzyszą im w niezwykłej podróży do poznania prawdy o narodzeniu Mesjasza.

W zeszłym roku w “Podróży do Betlejem” uczestniczyło ok. 5000 osób z całej Polski. Wydarzenie relacjonowały m. in. TVP Łódź, TVN24, Superstacja, RMF FM. W tym roku nie może zabraknąć i Ciebie. Dlatego przeżyj święta na nowo i odwiedź Betlejem w Zakościelu!

Widowisko przygotowane jest przez Fundację Proem we współpracy z Savannah Christian Church, Georgia USA.

Wstęp na widowisko jest wolny, nie sprzedajemy biletów i nie pobieramy opłat za parkowanie samochodów i autokarów. Jednakże będziemy wdzięczni gościom za dowolną ofiarę, którą przeznaczymy na pokrycie kosztów zw. z organizacją tego wielkiego przedsięwzięcia.

ŹRÓDŁO: http://dobetlejem.proem.pl/

skomentuj komentarze: 0 | wyslij znajomemu |